X + 200 = 13 + 400Кесте бойынша өрнҚосылғышҚосылғыш​


Ответы на вопрос

Отвечает Сомойленко Руслана.

Ответ:

x + 200 = 13 + 400 \\

x + 200 = 413

x = 413 - 200

x = 213