Петрик і Дмитрик упіймали 86 бичків.Петрик упіймав на 26 бичків менше.Скільки риб упіймав кожний

хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.

Ответ:

Петрик 30, Дмитрик 56

Пошаговое объяснение:

(86-26)/2=60/2=30 - спіймав Петрик

30+26=56 - спіймав Дмитрик

Відповідь:Петрик 30, Дмитрик 56

Отвечает Савченко Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  Дмитрик упіймав -х бичків, а Петрик- х-26 бичків

х+(х-26)=86

2х=86+26

2х=112

х= 56 упіймав Дмитрик

56-26=30 упіймав Петрик