Допоможіть розв'язати задачу. На полиці стояло 26 художніх книжок. Із них 4 прочитали і Петрик, і

його брат Дмитрик, а сестра Оленка прочитала 7 книжок, які не читали ні Петрик, ні Дмитрик, і 2 книги, які читав Петрик. Петрик всього прочитав 11 книжок. Скільки книжок прочитав Дмитрик?

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Марта.

Петрик - 11 книг; 2 книги

Дмитрик -? книг

Петрик і Дмитрик - 4

Оленка - 7 книг

Всього - 26 книг

1) 26 - 7 = 19 (книг) - без Оленки

2) 19 - 2 = 17 (книг) - без книг, які читав лише Петрик

3) 11 - 4 = 7 (книг) - без книг, які читав Дмитрик з Петриком

4) 17 - 7 + 4 = 14 (книг)

В.: 14 книг