Тіло рухається прямолінійно за законом x ( t )=2t^3+t^2. Знайдіть швидкість цього тіла в момент

часу t = 3 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Цаплюк Владимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость это производная от пути

\displaystyle V=x'_t(t)=6t^2 +2t

швидкість цього тіла в момент часу t = 3 с.

\displaystyle V_{3c}=x'_t(3)=6*9 +2*3= 60(c)