Розв'яжіть рівняння 126/8-у=105/5


Ответы на вопрос

Отвечает Великанова Рената.

Ответ:

5,25

Пошаговое объяснение:

126 / 8 - y = 105 / 5

15,75 - y = 21

-y = 21 - 15,75

y = 5,25