У магазин завезли 132 кг слив і груш, причому слив було на 45 кг менше, ніж груш. Скільки було

кілограмів груш?

Ответы на вопрос

Отвечает Аитов Артём.

Пошаговое объяснение:

132:2=66

тобто 66-45=21(сливи)

66+45=111(груш)

перевірка 21+111=132 і тому правильно

Отвечает Shcherbakova Alina.

Ответ:

88,5 кг

Пошаговое объяснение:

x+x-45=132

2x=132+45

2x=177

x=88,5(кг) - груш