Знайти 0 функції y= sin (2x + pi/3 )


Ответы на вопрос

Отвечает Саменов Дархан.

Відповідь:Пn/2-П/6, n є Z

Покрокове пояснення: ЩОб знайти 0, треба функцію прирівняти до 0

sin(2x+П/3)=0

2x+П/3=Пn, n є Z

2x=Пn-П/3, n є Z

x=Пn/2-П/6, n є Z