Спростивши, знайти значення виразу -4,2+у+3,8+(-2,5) якщо у=1,83; -2 4/15​


Ответы на вопрос

Отвечает Курочкин Захар.

Спочатку треба спростити наше вираз:

-4,2 + y + 3,8 - 2,5 = - 2,9 + y

I випадок: - 2,9 + 1,83 = - 1,07

II випадок: - 2,9 - 2 4/15 = - 2 9/10 - 2 4/15 = - 2 27/30 - 2 8/30 = - 4 35/30 = - 5 5/30 = - 5 1/6