У групі яка містить 20 студентів цікавляться їхніми днями народження. Обчислити ймовірність події

А, що принаймі у двох студентів дні народження збігаються.

Ответы на вопрос

Отвечает Хохлов Богдан.

Ответ:

p=0,00285

Пошаговое объяснение:

припустимо, що в році 365 днів

p=20/365*19/365=380/365^2=0,00285

Отвечает Коваленко Анастасія.
Удачи. ;) а если не правильно ;0 прости