Довжина прямокутника дорівнює 6,1 см, а ширина — 7,9 см. Визнач периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(6.1+7.9)*2=28 (см) периметр прямокутника

Відповідь: 28 см.

Отвечает Попадинець Віталій.

Ответ:2*(6,1+7,9)=28