14. Заміни піднімання додаванням і обчисли: 1) 47 - 82 - 11 + 27; 2) -5 - (-8) + 11;3) 5,92 -

6,92 - 1,9; 4) -5,3 + (-3,9) - 8,7;5) 9,2 - 1,9 - (-5,8); 6) -4,1 - 4,2 - 4,3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жулаев Максат.

Ответ:

1) 47 - 82 - 11 + 27 = 74 - 93 = - 19

2) - 5 - (- 8) + 11 = - 5 + 8 + 11 = 3 + 11 = 14

3) 5,92 - 6,92 - 1,9 = -1 - 1,9 = -2,9

4) - 5,3 + (- 3,9) - 8,7 = - 5,3 - 3,9 - 8,7 = - 17,9

5) 9,2 - 1,9 - (- 5,8) = 9,2 - 1,9 + 5,8 = 13,1

6) - 4,1 - 4,2 - 4,3 = - 12,6

Пошаговое объяснение: