Площа земельної ділянки становить 95 соток, із них 38 заcіяли морквою. Який відсоток усієї ділянки

становить площа ділянки, засіяна морквою?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Данил.

можна зробити пропорцію

95 соток — 100%

38 соток — х%, тоді

х= (38*100)/95= 40%

40% становить площа ділянки, засіяна морквою

Отвечает Щетильникова Олеся.

Ответ:

1)95/100=0.95(1%)

2)38/0.95=40% (засіяно морквою)