Три ділянки займають 833 га. Площа другої ділянки становить 2/3 першої, а площа третьої ділянки на

17 га більша, ніж площа першої. Яка площа кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Севастьян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+2/3х+х+17=833

2 2/3х=833-17=816

Х=816÷8/3=816×3/8=306га площадь 1 делянки

306×2/3=204га площадь 2 делянки

306+17=323га площадь 3 делянки