СРОЧНО!!! ДАМ 100 БАЛЛОВ!!! Задание по математике, но оно больше на логику. Три ділянки займають

833 га. Площа другої ділянки складає 2/3 першої, а площа третьої ділянки на 17 га. більше площі першої. Знайдіть площу кожної ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Zabijako Diana.

Ответ: 1 делянка- 306га

2 делянка - 204га

3 делянка - 323га

Пошаговое объяснение:

Х+2/3х+х+17=833

2 2/3х=833-17=816

Х=816÷8/3=816×3/8=306га площадь 1 делянки

306×2/3=204га площадь 2 делянки

306+17=323га площадь 3 делянки

Отвечает Дементьев Никита.

Ответ:

Перла дiлянки

друга ділянки 2/5х=0,4х

третя ділянки х+17

всьго 833кв м

складемо рівняня

х+0,4х+х+17=833

2,4х=833-17

2,4х=816

х=816÷2,4

х=340 кв м плащадь першо ділянки

340×0,4=136

340+17=357кв м плаща 3 ділянки