СРОЧНО ПРОШУУУ УМОЛЯЮ!!! Три ділянки займають 833 га. Площа другої ділянки становить 2/3 першої,

а площа третьої ділянки на 17 га більша, ніж площа першої. Яка площа кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Элина.

перша ділянка х

друга ділянка 2/3х=0,4х

третя ділянка х+17

всього 833 кв м

складемо рівняння

х+0,4х+х+17=833

2,4х=833-17

2,4х=816

х=816:2,4

х=340 кв м площа першої ділянки

340*0,4=136 кв м площа другої ділянки

340+17=357 кв м площа третьої ділянки

===============================