Три ділянки займають 833 га. Площа другої ділянки становить 2/5 першої, а площа третьої ділянки на

17 га більша, ніж площа першої. Яка площа кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Макс.
1-я делянка - х  га
2-я делянка - (2/5х) га    всего 833 га
3-я делянка (х + 17) га
х + 2/5х + х + 17 = 833
2х = 2/5х = 833 - 17
2х +2/5х = 816
10х + 2х = 816 · 5
12х = 4080
х = 4080 : 12
х = 340
Значит, площадь первой делянки равна 340 га, второй - 2/5 · 340 = 136 (га), третьей - 340 + 17= 357 (га)
Ответ: 340 га, 136 га и 357 га.