Знайдіть другий член арифметичної прогресіїa) 2; a2; 12; ...:б) 0,5; a2: -1.3:​


Ответы на вопрос

Отвечает Галин Вильдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 .  а )  а₁ = 2 ;  a₃ = 12 ;   2 + 2d = 12 ;   2d = 10 ;  d = 5 ;

a₂ = a₃ - d = 12 - 5 = 7 .                                В - дь :     а₂ = 7 .

б )  а₁ = 0,5 ;  а₃ = - 1,3 ;   0,5 + 2d = - 1,3 ;   2d = - 1,8 ;   d = - 0,9 ;

a₂ = a₁ + d = 0,5 + (- 0,9 ) = - 0,4 .               В - дь  :    а₂ = - 0,4 .