Взимку на годування птахів у зоопарку витрачають 830 кг зерна .Ячмінь і просо складають 700 кг ,а

просо й кукурудза 410 кг. Скільки кілограмів зерна кожного виду витрачають у зоопарку для птахів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кораблев Стас.

Ответ:

1)380-128=252(кг)-витратили кг кукурудзи.

2)324+380+252=956(кг)- всього кг зерна витратили на годування птахів

відповідь:956 кг зерна.

Пошаговое объяснение:

готово