Взимку на годування птахів у зоопарку витрачають 830 кг зерна. Ячмінь і просо складають 700 кг, а

про со й кукурудза 410 кг. Скільки кілограмів зерна кожного виду витрачають у зоопарку для птахів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

830 - 700= 130 кг кукурудзи витрачають в зоопарку

410 - 130 = 280 кг просо витрачають в зоопарку

700 - 280 = 420 кг ячміня витрачають в зоопарку