Велосипедист за 2 години проїжджає такий же шлях який пішохід долар за 5 годин яка швидкість

пішохода якщо разом з велосипедистом вони долають 21 км за 1 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

Ответ:

6 км/год

Пошаговое объяснение:

х (км) - весь шлях, тоді

х/2 (км/год) - швидкість велосипедиста;

х/5 (км/год) - швидкість пішохода

Складємо рівняння:

х/2+х/5=21

Приведємо до спільного знаменника 10:

5х/10+2х/10=210/10

5х+2х=210

7х=210

х=210:7

х=30 (км) - весь шлях

Знайдємо швидкість пішохода:

х/5=30:5=6 (км/год)