На сніданок коалі дали три гілки евкаліпту, на кожній з яких було по 20 листочків. Вона з'їла

кілька листочків з першої гілки, а потім – стільки листочків з другої гілки, скільки залишилося напершій гілці, і нарешті – ще два листочки з третьої гілки. Скільки всього листочків залишилосяна цих трьох гілках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сироткин Дима.

Ответ:

на  трьох гілках залишилося 38  листочків

Пошаговое объяснение:

Распишем, как кушал коала

                              1 ветка           2 ветка                        3 ветка

сначала                     20                   20                                 20

съел  1 раз                 х

осталось                  20-х

съел  2 раз                                      20-х

осталось                                      20-(20-х) = х        

съел 3 раз                                                                                 2

осталось                                                                              20-2 = 18

Теперь сложим всё, что осталось на каждой ветке

(20 - х) + х + 18 = 38

Таким образом, после трапезы квалы на трех ветках осталось

38 листочков.