Скільки треба посіяти зерен, проростання яких складає 70%, щоб найімовірніше число зерен, які не

зійшли, дорівнювало 60?

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

70-х

100-60

70/100=х/60

7/10=х/60

7*60=10х

420=10х

420:10=42