Знайди корені рівняння: 14х – 5х = -11,7; 1,7х – 0,2х – 1,8х = -4,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Ошкина Даша.

Ответ:

Знайди корені рівняння:

14х – 5х = -11,7

9х=-11,7

х=-11,7/9

х=-1,3

1,7х – 0,2х – 1,8х = -4,5

1,7х-2х=-4,5

-0,3х=-4,5     (-)

х=4,5/0,3

х=15

Пошаговое объяснение: