функцію задано формулою у= 7 - 0.5х знайдіть а) значення функції якщо значкння аргументу дорівнює

10​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

х - аргумент => х=10

y=7-0,5*10

y=7-5

y=2

Отвечает Лобанов Олег.
Y = 7 - ½×10 = 7 - 5 = 2