Функцію задано формулою у=5х-6. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

3; 2) значення аргументу,при якому значення функції дорівнює -16

Ответы на вопрос

Отвечает Арустамов Влад.

Ответ:

1)у=9 2)х=-2

Пошаговое объяснение:

1) у=5*3-6

у=15-6

у=9

2)-16=5х-6

-16+6=5х

5х=-10

х=-2