Чому дорівнює діаметр кола якщо відомо що він на 6 см більший за радіус кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Дано:

Коло з центром О

d=AB

AB > OB на 6 см

Знайти: AB

Нехай OB = x см, тоді AB = 2x см, тоді

AB - OB = AO = R

2x - x = 6

x=6

AO = 6 см

AB = 2 * 6 = 12 см

Відповідь: 12 см.