Микола на 2 роки старший від Володі, а Оленка молодша від Миколи на 3 роки. Вік Миколи, Володі й

Оленки разом становить 37 років. Скільки років Володі?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

Ннхай Володі х років, тоді Миколі – (х+2) роки, а Оленці – (х+2-3) роки.

Оскільки всім разом 37 років, то:

х+(х+2)+(х+2-3) =37

х+х+2+х+2-3=37

3х+1=37

3х=37-1

3х=36

х=36÷3

х=12

Отже, Володі 12 років

Відповідь: 12 років

Отвечает Шульга Юлия.

Ответ:

Володі 12 років

Пошаговое объяснение: Миколі: 14, Володі 12, Оленці 11. 14+12+11=37