Донька на 4 роки молодша від сина і в 4 рази молодша від мами, а син у 4 рази молодший від

батька.Скільки років кожному ,якщо їм усім разом 100 років?

Ответы на вопрос

Отвечает Матрохин Сергей.
Дочка- х лет Мама - 4х Сын - (х+4) отец - (х+4)*4 - всего 100 лет

х+4х+х+4+(х+4)*4=100 10х=80 х=8(лет) - дочке 8*4=32(р) - матери 8+4=12(р) - сыну 12*4=48(р) - отцу
Отвечает Юрова Юлия.
Маме-32 ;дочке-8; папе-48 ;сыну-12