Периметр трикутника 33 см. Сума довжин сторін а і б трикутника = 1 8см, а сума довжин сторін б і с

- 2 3см. Яка довжина кожної сторони трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Вайзер Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Умова:

а=?

}18см.

б=?

}23см.

с=?

Р∆=33см.

Розв'язання:

1) 33-23=10(см.)– сторона а;

2) 18-10=8(см.)– сторона б;

3) 23-8=15(см.)– сторона с.

Відповідь: а=10см., б=8см., с=15см.