Периметр трикутника 33 см. Сума Довжин сторін аi b три- кутника дорівнює 18 см, а сума довжин

сторін bic - 23 см. Яка довжина кожної сторони трикутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Галина.

Ответ:

10 см - сторона а

8 см - сторона b

15 см - сторона с

Пошаговое объяснение:

Р = а + b + c = 33 см

а + b = 18 см  

b + c = 23 см

1. с = Р  - (а + b) = 33 - 18 = 15 см - сторона с

2. а = Р - (b + c) = 33 - 23 = 10 см - сторона а

3. b = 18 - а = 18 - 10 = 8 см - сторона b

--------

Р = а + b + c = 10 + 8 + 15 = 33 см

а + b = 10 + 8 = 18 см  

b + c = 8 + 15 = 23 см

Отвечает Гарибова Зейнаб.

Хай створимо  рівністі из умов

P=a+b+c=33

a+b=18

b+c=23

Складемо дві останні рівністі

a+b+b+c=18+23

a+2b+c=41

Зараз шукаємо різність першей і отриманой рівністей

(a+2b+c)-P=41-33

a+2b+c-(a+b+c)=8

a+2b+c-a-b-c=8

b=8 см це друга сторона

a+8=18⇒a=10 см  перша сторона

c+8=23⇒c=15 см третя сторона

Ответ: a=10 b=8 c=15