Катер рухався 3,2 год за течією річки і 2,7 год проти течії. Який шлях подолав катер, якщо його

швидкість за течією дорівнює 28,4 км/год, А швидкість течії - 1,4 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

1) 28,4 – 1,4 = 27 (км/год) — власна швидкість катера;

2) 27 – 1,4 = 25,6 (км/год) — швидкість катера проти течії;

3) 3,2 · 28,4 + 25,6 · 2,7 = 160 (км) — шлях, який подолав катер.

Відповідь: 160 км.