За три дні зорали 238 га землі За перший день зорали на 30% більше ніж за другий а за третій

половину прощі зораноі за другий день Скільки гектарів землі зорали за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х % - за первый день

х% - 30% - за второй день

(х%-30%):2 - за третий день

238 га = 100%

получим уравнение

х+х-30+(х-30):2=100

х+х-30+0,5х-15=100

2,5х=100+30+15

2,5х=145

х=145:2,5

х=58% за первый день

58-30=28% за второй день

28:2=14% за третий день

238*100%:14% = 33,32 гектара вспахали за третий день