Молюсь помогите!!! Дам 15 баллов!!!!! У перший день збрали 35 га землі. У другий день збрали в 3

рази більше ніж за перший день, а у третій день зорали в 2 раза менше ,ніж за перший та другий день разом. Скільки гектарів збрали за три дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Байков Никита.

Ответ:

210 гектарів

Пошаговое объяснение:

у перший день 35 ге землі

в другий день в 3 раза більше тобто 35×3=105

в третій день в 2 раза менше ніж за перший та другий тобто ми додамо перший день та другий 105+35=140

тепер 140:2=70 за третій день

а тепер ми просто додамо 35(за перший день)+105(за другий)+70(за третій)

35+105+70=210 гектарів землі за три дні