Автомобіль виїхав із пункту А в напрямку пункту В.За першу годину він проїхав 25% усього шляху,за

другу-0,4 решти,за третю 3/5 нової решти,а за четверту останні 54 км. Знайдіть відстань між пунктамт А і ВПОЖАОУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНООО У МЕНЯ КРРРР!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Таборская Алла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай відстань мід А і В = х. За першу годину 1/3х, х - 1/3х = 2/3х - решта;

2/3х • 4/10 = 4/15х - за другу годину

х - (1/3х + 4/15х) = х - 9/15х = х - 3/5х = 2/5х - нова решта

2/5х • 6/10 = 6/25х - за третю годину

х - (1/3х + 4/15х + 6/25х) = 72

х - (25+20+18)/75х = 72

х - 63/75х = 72

х((75-63)/75)) = 72

12/75х = 72

4/25х = 72

х = 72 • 25/4 = 450.

Відповідь: 450 км.