Помогите у коробці лежать кулі з яких 10 сині а решта зелені скільки у коробці зелених кульок

якщо ймовірність того що вибрана навмання куля виявиться зеленою дорівнює 3/5​

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Виктория.

Відповідь:

15

Покрокове пояснення:

Якщо х - кількість зелених куль, а у- кількість синіх, то Р(витягли зелену кульку)=х/(х+у)

Тоді 3/5=х/(х+10)

3(х+10)=5х

30=2х

х=15

Зелених кульок 15