СРОЧНО при яких значеннях а вираз рівняння 2,3-2а дорівнює добутку -15,2 і -1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Казанина Варя.

Ответ:

-2,65

Пошаговое объяснение:

2,3-2а =-15,2*(-1/2​)

2,3-2а=7,6

-2а=7,6-2,3

-2а=5,3

а=-2,65