Встановити відповідність між рівнянням та його коренем Рівняння4х=-12А) 12-х =3хБ) 2(х+4)=12В)

4(х-3)=-20Корінь рівняннях=-2А) х=-3Б) х=2В) х=3​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Диана.

Ответ:

1.х=-3

2.х=3

3.х=2

4.х=-2

Пошаговое объяснение

  1. -12/4=3; х=-3
  2. 12=4х; х=3
  3. 2х+8=12; 2х=4; х=2
  4. 4х-12=-20; 4х=-8; х=-2