Знайдіть корені рівняння, запишіть у відповідь послідовно кроки розв'язання:3х+2=X+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбукова Ариана.

3x+2=x+4\\3x-x=4-2\\2x=2\\x=2:2\\x=1