ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! У воді об’ємом 120 мл розчинили 25 г етанолу. Обчисліть масову частку

етанолу в добутому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Пилюгина Танюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(р-ля) = 120 мл = 120 г

m(в-ва) = 25 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 25 + 120 = 145 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 25 / 145  *100% =17%