Розв’яжіть задачі. Задача 1. Потрібно приготувати розчин масою 320 г з масовою часткою хлориду

калію 3%. Розрахуйте масу КСl і масу води, які необхідні для приготування розчину. Задача 2. Нітрат калію масою 10 г розчинили у воді об’ємом 150 мл. Густина води дорівнює 1 г /мл. Розрахуйте масову частку солі в розчині. Задача 3.До 150 г 10% розчину кислоти добавили 150 г води. Яка масова частка кислоти в добутому розчині? Задача 4. До 200 г розчину з масовою часткою солі 40% добавили 800 г води. Яка масова частка солі в добутому розчині? (8%)

Ответы на вопрос

Отвечает Кацемба Алина.

Ответ:

Задача 2.

Рассчитаем массу воды:

m = p*V = 150мл*1г/мл = 150 грамм

Рассчитаем массу раствора:

mр-ра = mр.в. + mводы = 150г + 10г = 160г

Рассчитаем массовую долю:

w = mр.в./mр-ра*100% = 10г/160г*100% = 6,25%

Ответ: 6,25%

Задача 4.

m(соли) = W * m(розч.)/100= 40 * 200/100 = 80г

(доб. розч.) = 200 + 800 = 1000г

W(соли) = m(соли)/m(доб. розч.) * 100% = 80/1000 * 100 = 8%

Объяснение:

На картине ответ 1задачи