1. Приготували розчин, який складається з 20 г лимонної кислоти та 180 г води. Обчисли масову

частку (у %) лимонної кислоти у цьому розчині (напиши число, яке отримано у відповіді, наприклад 30). Овет: 2. У розчині масою 300 г розчинено 60 г глюкози. Обчисли масову частку (у %) глюкози у цьому розчині (напиши число, яке отримано у відповіді, наприклад 30). * Ответ: 3. У воді масою 800 г розчинили цукор масою 200 г. Обчисли масову частку цукру (в долях від 1) у цьому розчині (напиши число, яке отримано у відповіді, наприклад 0,3) * Ответ: 4. У розчині масою 40 г. масова частка соди 2% . Обчисли масу соди, яка знаходиться у цьому розчині (напиши число, яке отримано у відповіді, наприклад 30). * Ответ: Буду очень признателен тем кто поможет,это Кр по химии. Дам 20баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Бектемирова Сабина.

Ответ:

1.m1w1+ m2w2= ( m1+m2) w3

20*100+ 0*180= 200* x

x= 10%

60/300 * 100%= 20%

10: 2

Объяснение: