Скорее! Умним легко 6 клас . дам 10 баловРозв'яжіть рівняння та знайдіть суму їх коренів

-3(2х-4)+4х=10 та -4(5-х)-х=-14​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутяев Никита.

Пошаговое объяснение:

-3(2x-4)+4x=10

-6x+12+4x=10

-2x+12=10

-2x=10-12

-2x=-2

x=1

-4(5-x)-x=-14

-20+4x-x=-14

-20+3x=-14

3x=-14+20

3x=6x

x=2

1+2=3