Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо А(–1; 3; 8), В(2; –5; 0)


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

Ответ:   С(0,5; -1; 4).

Пошаговое объяснение:

Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо

А(–1; 3; 8),

В(2; –5; 0).

Решение.

Находим координату х:

х=(x1+x2)/2 = (-1+2)/2 = 1/2=0.5;

-----------

Находим координату y:

y=(y1+y2)/2 = (3+(-5))/2 = -1;

-------------

Находим координату z:

z=(z1+z2)/2 = (8+0)/2 = 4;

-------------

Координата середины отрезка АВ - точка С(0,5; -1; 4).