На хлібозаводі за 4 дні використали 160 мішків борошна порівну .Чи вистачить 300 мішків борошна на

7 днів роботи? На скільки днів роботи вистачить 370 мішків борошна?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Миша.

Ответ:

1)160мішків-4 дні

300 мішків - х днів

Пошаговое объяснение:

х=(300*4)/160=7,5 днів

Відповідь:так, 300 міків вистачить на 7 днів роботи

2)160мішків-4 дні

370мішків-у днів

у=(370*4)/160=9,25 днів

Відповідь:370 мішків вистачить на 9,25 днів роботи