Розв*яжи задачу: на складі макаронної фабрики в однакових за місткістю мішках зберігалося 2000 кг

борошна вищого і першого гатунків.борошна вищого гатунку було 28 мішків,а борошна першого гатунку - 12 мішків Скільки кг борошна кожного гатунку зберігалося на складі

Ответы на вопрос

Отвечает Козловская Вика.
1)28+12=40мешков-всего.
2)2000:40=50кг-в 1 мешке.
3)28*50=1400кг-высшего сорта.
4)12*50=600кг-первого сорта.
Отвечает Крапивин Павел.
Всього 40 (28+12) мішків.
2000/40=50 кг в одному 
мішку.
50*28=1400 кг борошна вищого гатунку.
50*12=600 кг першого гатунку.