компьютер коштував 25000 грн. Яка буде його ціна, якщо у зв'язку з новорічними та різдвяними

святами, в магазині діє знижка 10% на всю техніку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лиза Александрова.

Ответ:

25000/100=250

250*10=2500

25000-2500=22500

Відповідь:компьютер коштувати 22500 грн.

Пошаговое объяснение: