З 20га зібрали по 13т картоплі з гектара, а з 5га-по 18т з гектара. Знайди середню врожайність

картоплі на цих двох ділянках.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:Сначала ми знаходимо скільки всього собрали:

1)20×13=260(тонн)

2)5×18=90(тонн)

3)260+90=350(тонн)

Тепер знаходимо сколько всего площади тобто 20га+5га=25г

Потім знаходимо середню урожайность:

350÷25=14(тонн)—с одного гектара.

Відповідь:14тонн с одного гектара.

Пошаговое объяснение: