Доброго ранку . Допоможіть будь ласка. З 20 га зібрали по 13 т картоплі з гектара, а з 5 га - по

18 т з гектара. Знайди середню врожайність картоплі на цих двох ділянках. Допоможіть. Будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Диксас Никита.

Ответ:Всего собрали:

1)20×13=260(т)

2)5×18=90(т)

3)260+90=350(т)

А всего полощади: 20га+5га=25га

Тепер знаходимо середню урожайність

350÷25=14(т)один гектар

ВІДПОВІДЬ:14тонн з одного гектара.

Пошаговое объяснение: