у кошику лежить 8 ризних яблук и 4 ризни груши яка ймовиринисть того що навмання вибраний фрукт

виявиться груше срочно пжп хелп​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Відповідь: 1/3

Покрокове пояснення:

Подiя "А" вибрати грушу з 12 фруктiв,

Р(А) =m/n=4/12=1/3