Із 20 га зібрали по 11 т картоплі з гектара, а ще з 5 га - по 16 тз гектара. Знайти середню

врожайність картопліна цих двох ділянках.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовтрукевич Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(20х11+5х16):25=(220+80):25=12т